microsites/LpZmywarki
Beko

PRZEDE WSZYSTKIM!

Każdemu z nas zależy na tym, by zmywarka wykonywała swoją pracę dokładnie, a do tego nie generowała zbędnych kosztów i wysiłku. Zobacz, w jaki sposób zmywarka Beko zapewni Ci doskonałą higienę umytych naczyń i maksymalną oszczędność, a do tego bez zbędnego nakładu pracy z Twojej strony.

Wzorcowe domywanie
i pełna higiena

O idealne domycie naczyń zadba ramię myjące CornerIntense, którego praca po kwadracie sprawi, że detergent i woda dotrą do wszystkich części zmywarki. Dodatkowe ramię AquaIntense zwiększy efektywność zmywania nawet pięciokrotnie. Pełną higienę pracy urządzenia zagwarantują z kolei: łatwe w utrzymaniu czystości wnętrze ze stali nierdzewnej czy program InnerClean.

Zawsze jest czas…
na oszczędność

Napędzający zmywarki Beko silnik inwerterowy to gwarancja cichej, bezawaryjnej oraz efektywnej pracy. Oszczędność pracy urządzenia zapewni także klasa energetyczna A+++ oraz wysokie klasy zmywania i suszenia, dzięki którym oszczędzisz nawet kilkaset złotych na wydatkach związanych ze zużyciem wody. Do tego wszystkiego dojdzie także oszczędność Twojego najważniejszego surowca – czasu.

Wygoda w każdym
kształcie

Zapomnij o każdorazowej walce z wnętrzem zmywarki. Dzięki technologii AutoDose detergent w zmywarce uzupełnisz tylko raz w miesiącu. Trzypoziomowy system Acrobat sprawi, że w zmywarce Beko z powodzeniem umyjesz na raz zarówno duże garnki, jak i wysokie kieliszki; a modułowy trzeci kosz zastąpi stojący koszyk na sztućce.

tylko najlepsze programy i funkcje

Masz dużą rodzinę i wielkie potrzeby? Zobacz, jak zmywarka Beko się do nich dostosuje:

Zawsze jest miejsce na oszczędność!

Masz nieustawną kuchnię? Sprawdź rozwiązania Beko, które pozwolą
Ci bez problemu dopasować zmywarkę do Twojego pomieszczenia.

Kup zmywarkę w wybranym sklepie

KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU

Dlaczego warto zainwestować w sprzęt marki Beko?

Wybierz produkty jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek AGD na świecie, obecnej w ponad 100 krajach. Nasze sprzęty to najnowocześniejsza technologia w przystępnej cenie, a nasi doradcy klienta pracują dla Ciebie 7 dni w tygodniu, wspomagani przez 30 punktów serwisowych na terenie całej Polski. Beko to urządzenia pomocne i niezawodne przez lata.