microsites/LpSuszarki
Beko

Suszarka automatyczna VS suszenie tradycyjne

Komfort życia

Suszenie prania to często spory kłopot. Dzięki suszarce automatycznej Beko zapomnisz o kapiącym praniu w łazience i o wątpliwej „ozdobie” salonu, stojącej przy kaloryferze.

Niezależność od pogody

Dzięki suszarce automatycznej możesz wyjść z domu w dowolnym momencie, bez obawy o to, że nadchodzący deszcz zmoczy prawie suche pranie.

Wygoda użytkowania

Nie musisz już czekać cały dzień, aż Twoje pranie wyschnie – dzięki suszarce automatycznej Beko potrzebujesz tylko 2 godzin, a dodatkowo nie musisz tracić czasu na rozwieszanie.

Czystość i higiena

Palący sąsiedzi czy kurz z ulicy nie będą miały już wpływu na zapach i czystość Twojego schnącego prania.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Zapomnij o płynie do zmiękczania tkanin! Nie będzie Ci już potrzebny. Do tego ubrania wyjęte z suszarki automatycznej Beko uprasujesz szybciej niż się spodziewasz!

Suszarka automatyczna
nie jest droga w użytkowaniu

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom suszarki automatyczne Beko zużywają jeszcze mniej energii niż podobne urządzenia sprzed kilku lat. Rok użytkowania suszarki Beko z klasą energetyczną A+++ to tylko ok. 8 zł miesięcznie (przy średniej cenie 60 gr/kWh)! To chyba niewielka cena za większą ilość wolnego czasu?

Suszarka automatyczna
nie zajmuje dużo miejsca

Suszarki automatyczne Beko możesz – za pomocą specjalnego łącznika – postawić na pralce, dzięki czemu nie zajmuje ona dodatkowej przestrzeni na podłodze łazienki. Jeśli nie masz miejsca na pralce, pomyśl o pralkosuszarce.

Suszarka automatyczna
nie potrzebuje odpływu wody

Zbiornik z wodą odparowaną z ubrań opróżnisz samodzielnie i zajmie Ci to nie więcej niż minutę. Dzięki temu suszarka automatyczna Beko może stać w dowolnym miejscu!

Suszarka automatyczna
nie niszczy ubrań

Ubrania wyjęte z suszarki automatycznej będą jak nowe. Znacznie więcej szkód wyrządza im suszenie na wolnym powietrzu, gdzie mają do nich dostęp zanieczyszczenia oraz światło słoneczne, które może powodować blaknięcie kolorów.

Suszarka automatyczna
nie utrudnia prasowania

Jeśli wyjmiesz ubrania od razu po suszeniu i włożysz do szafy, to większość z nich nie będzie potrzebowała prasowania. Jeśli chcesz, to koszule i inne delikatne ubrania uprasujesz szybciej niż po wysuszeniu ich na suszarce.

Poznaj unikalne technologie w suszarkach Beko

Silnik inwerterowy

Zapewnia wysoką wydajność oraz niezawodność, przyczyniając się do jeszcze niższego zużycia energii. Gwarantuje również bardzo cichą pracę urządzenia – tak aby maksymalnie zwiększyć Twój komfort.

Czujnik suszenia FlexySense

Dzięki niemu masz pełen wpływ na czas suszenia. Wystarczy wybrać interesujący Cię poziom (np. Gotowe do prasowania), a suszarka zajmie się resztą. Ta technologia zagwarantuje także równomierny poziom suszenia, niezależnie od załadunku czy twardości wody.

Pompa ciepła

To połączenie najwyższej wydajności i niskiego zużycia energii. Dzięki pompie ciepła część energii cieplnej z cyklu parowania zostaje odzyskana i użyta do szybszego i bardziej oszczędnego suszenia odzieży. W ten sposób zyskujesz podwójnie!

Klasa energetyczna A+++ (w skali od A+++ do D)

Wysoka klasa energetyczna suszarek automatycznych Beko to gwarancja bardzo niskiego zużycia energii – dzięki temu nie tylko zadbasz o swój budżet, ale także o środowisko naturalne!

Kompaktowe wymiary

Suszarki automatyczne Beko oferują możliwość załadunku aż 7 kg prania przy głębokości zaledwie 54 cm (wybrane egzemplarze). Dzięki temu zyskasz więcej miejsca w łazience lub bez trudu postawisz suszarkę (za pomocą specjalnego łącznika) na pralce Beko.

To połączenie najwyższej wydajności i niskiego zużycia energii. Dzięki pompie ciepła część energii cieplnej z cyklu parowania zostaje odzyskana i użyta do szybszego i bardziej oszczędnego suszenia odzieży. W ten sposób zyskujesz podwójnie!

Kliknij aby przejść do sklepu:

DS 7434 RX adsd

Wolnostojąca

DPY 8506 GXB1

Wolnostojąca

DS 7433 RX

Wolnostojąca

kup teraz

Zobacz nasze video-poradniki na temat suszarek automatycznych
i dowiedz się więcej!