microsites/LpPiekarniki
Beko
Uwielbiasz wypieki, ale nigdy nie udało Ci się uzyskać „efektu jak z obrazka”? Chcesz upiec pyszne, domowe ciasto, ale obawiasz się, że jedyne co możesz wyjąć z piekarnika to zakalec? Beko ma dla Ciebie rozwiązanie! Odpowiedzią jest Technologia Surf, dzięki której wypieki będą zawsze smaczne i piękne!

Podczas działania systemu Surf w piekarniku Beko gorące powietrze jest nadmuchiwane do środka komory nie tylko przez nawiew z wentylatora, ale także przez specjalne, dodatkowe otwory wentylacyjne, umieszczone w bocznych ściankach urządzenia. Dzięki temu potrawa jest pieczona bardziej równomiernie - zarówno z przodu, z tyłu oraz boków.

TERMOOBIEG
Wentylator
Źródłem ciepła są grzałki górna i dolna
technologia surf
Wentylator + grzałka
owalna + panele Surf
Termoobieg ma własne źródło ciepła oraz dodatkowe boczne nawiewy. Dzięki połączeniu tych rozwiązań ciepłe powietrze rozprowadzane jest równomiernie ze wszystkich stron.
TERMOOBIEG Z GRZAŁKĄ OWALNĄ
Wentylator + grzałka owalna
Termoobieg ma własne, dodatkowe źródło ciepła (grzałkę owalną).
Dzięki technologii Surf możesz efektywne piec potrawy na trzech różnych poziomach, a do tego zrobisz to 30% szybciej!
Kliknij aby przejść do sklepu:
Gotowanie jest Twoim hobby, ale nie masz na nie czasu? Kolacja ze znajomymi czy rodzinny obiad kojarzą Ci się z całym dniem spędzonym w kuchni? Uważasz, że pieczenie kurczaka i muffinek jednocześnie jest niemożliwe? Zdradzimy Ci pewien sekret…
Technologia Split&Cook pozwala podzielić piekarnik przy użyciu specjalnego separatora, dzięki któremu pieczenie dwóch potraw jednocześnie staje się możliwe. Od teraz możesz przygotować danie główne i deser w jednym piekarniku, ustawiając różne temperatury i czasy pieczenia. Uwolnij swoją kreatywność i skończ z wymówką braku czasu.
Przepis na pyszne ciasto to nie wszystko. Sekretem udanej pizzy jest sposób jej pieczenia. Specjalnie dla miłośników włoskich specjałów, Beko wyposażyło swoje piekarniki w funkcję PizzaPro.
Dzięki tej funkcji piekarnik nagrzewany jest aż do 310˚ (standardowy program zapewnia tylko 240˚), co pozawala uzyskać chrupiący spód z soczystym wierzchem. Może być bardziej profesjonalnie?
Oczywiście! Piekarniki Beko z funkcją PizzaPro wyposażone są w specjalny kamień, który absorbuje wilgoć z ciasta, oraz w drewnianą łopatkę do wyciągania “pizzy z pieca”.
Pomimo standardowych wymiarów zewnętrznych, nowa gama piekarników Beko z wnętrzem XXL oferuje zwiększoną pojemność użytkową - aż 80-82 litry. Pozwala to upiec bardzo duże danie czy przygotować obiad dla całej rodziny. Dzięki powiększonemu wnętrzu, masz do dyspozycji aż 6 poziomów dla tac.
Koniec z poparzeniami! Dzięki prowadnicom teleskopowym możesz bezpiecznie i łatwo wysunąć tacę z gorącym daniem.
Czyszczenie piekarnika nie musi być koszmarem. Dzięki pyrolizie wszystkie uporczywe plamy zostaną spalone na popiół. Podczas czyszczenia pyrolitycznego temperatura we wnętrzu piekarnika wzrasta do 480-500˚ i dosłownie spala wszystkie resztki, które w postaci popiołu możesz z łatwością usunąć ściereczką, bez konieczności używania detergentu.
Drzwi z szybą pokrytą od wewnątrz nanopowłoką są wyjątkowo odporne na zabrudzenia i dłużej zachowują czystość, dzięki czemu uciążliwe szorowanie trudnych do usunięcia pozostałości staje się zbędne.
BVR34500BGMS BVM35400XPS BVM35400XS BIR35402XMS BIR24800BGMS
Split&Cook + + + - -
Surf + - - + +
Pojemność 80L (XXL) 80L (XXL) 80L (XXL) 82L (XXL) 72L (XXL)
Pyroliza - + - - -
Pizza Pro - - - + -
Prowadnice teleskopowe + + + + +
Wyświetlacz Tekstowy Graficzny Graficzny Graficzny Kolorowy LCD
Zobacz nasze video-poradniki na temat piekarnikow
i dowiedz się więcej!